Megalight Reklamları | TOX Media - Tam Hizmet Ajansı

Megalight Reklamları

megalight reklamları banner

 

Megalight Nedir?

Açık hava reklamcılığında yer alan megalight, iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan içten aydınlatmalı reklam panolarıdır. Bill botlara nazaran daha büyük ebatlara sahiptir. Açık hava reklamları içerisinde en çok tercih edilen reklamlar arasında yer almaktadır. Genellikle markasını büyütmek isteyen firmaların kullandığı Reklamcılık türüdür. Genellikle büyük caddeler üzerinde ve yoğun araç trafiğinin olduğu yerlerde konumlandırılır. Açık hava reklamcılığında mekanın çok önemli olduğunu unutmayın. Reklamı vermiş olduğunuz konum ne kadar işlek ve doğru yerde ise reklamın geri getirisi daha fazla olacaktır.

Megalight ayrıca içerisinde yer alan dönen mekanizma sayesinde birden çok görselin gösterilmesine olanak sağlar. Birçok açık hava reklamcılığı türü olsa da aslında en çok tercih edilen ve en çok dikkat çeken türü budur.

Açık hava reklamcılığında megalight yöntemi ile reklam verecekseniz dikkat etmeniz ve araştırmanız gereken bazı noktalar mevcuttur.

  • Megalight panosunun konumlandığı mekan işlek mi?
  • Bu reklam panosunun size ya da firmanıza getirisi nedir?
  • Seçtiğiniz megalight panosunu gören kitle ortalama yaş aralığı nedir?
  • Bu reklam panosunu gören kitle sizin müşteri portföyünüze uygun mu?
  • Megalight reklam panosunun kiralama maliyeti ne kadar?
  • Megalight reklam panosunu kiralamak için nereden izin almanız gerekir?
  • Reklam panosu için baskıyı nerde yaptırabilirim?
  • Reklam panosu için tasarımı kime yaptırmalıyım?

Yukarıda yer alan soruların hepsine yanıt bulduktan sonra reklam verme adımlarını uygulamaya başlayabilirsiniz. Reklam vermek oldukça zor adımları olan bir eylemdir. Bu analizleri yapmamak ya da size uygun panoyu araştırmakla uğraşmamak için megalight reklam ajansı ile çalışabilirsiniz. Megalight reklam hizmeti alarak bu zorlu süreci alanında uzman kişilere teslim edersiniz.

 

Neden Megalight Reklam Panosu?

Megalight kiralama hizmetinin tercih edilmesindeki en önemli faktörlerden bir tanesi de panoları özel tasarımı ve yalıtımı sayesinde hiçbir hava koşulundan etkilenmiyor oluşur. Ayrıca bu reklam panolarında kullanılan kağıtlar oldukça kaliteli malzemelerdir. Megalight reklam panoları genellikle işlek ve kalabalık caddelerde, büyük meydanlarda ve alışveriş merkezleri girişlerinde karşımıza çıkar. Işıklandırması sayesinde karanlık havalarda da görülen reklamlar size artı olarak geri döner ve konunun dikkat çekiciliğini arttırır. Şık görünümü ve kaliteli yapısı sayesinde birçok açık hava reklam türlerinden öne çıkan megalight reklam panoları müşterinin tüm isteklerini yanıt verir. Ayrıca reklam verenin isteği doğrultusunda bu panolar hareketli şekilde de kullanılabilir. Bu sayede bir panoda birden fazla reklamınız görüntülenir.

Fiber megalight kağıtlar normal kağıda göre oldukça dayanıklıdır. Isıya suya bazı mekanik darbelere ve yıpranmaya karşı dayanıklı olan bu kağıtların boyutları da diğer kağıt türlerine göre oldukça büyüktür. Bu kağıt türü broşür baskılarında, harita baskılarında, bayraklarda, poster baskılarında da kullanılmaktadır. Fiber megalight kağıtlara yapılan baskılar uzun süre geçse de ilk günkü görüntüsünü kaybetmez.

 

TOX Media Megalight Reklam Hizmetleri

TOX Media olarak isteklerinizi dikkate alıyor, gerekli araştırma ve analizler ile birlikte bütçeniz ve hedef kitleniz de göz önünde bulundurularak en kaliteli reklam hizmetini sunuyoruz. Pano kiralamadan tasarıma, analizinden sonuca kadar tüm işlemleri yakından takip ediyor ve size her konuda bilgilendiriyoruz. Reklam vermek için reklam vermeyin! Felsefemiz ile sizin için en uygun reklam panosunu seçerek daha güzel sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Alanında uzman kadromuz ile firmanızı en doğru ve en çarpıcı şekilde anlatacak, yansıtacak tasarım fikirlerini üretiyor ve beğeninize sunuyoruz. Ayrıca bütçenize uygun satın alma işlemlerini yapmanız için satın alma stratejisini geliştiriyoruz ve her konuda kazanmanız için çabalıyoruz. Reklam verirken en önemli şeylerin başında gelen hedef kitle analizini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Hedef kitlenizin daha yoğun olduğu yerlerde ki reklam panolarını tercih ederek doğrudan hedef kitlenize hitap etmenizi sağlıyoruz.

 

Megalight Ölçüleri ve Teknik Özellikleri

Megalight reklam panoları sabit ve hareketli şekilde kullanılabilmektedir. Doğal şartları daha dayanıklı olan açık hava reklam çalışmasıdır. İçten aydınlatmaları sayesinde karanlık havalarda da dikkat çekicidir. 7 metrekare ve 9 metrekare olarak 2 farklı model megalight vardır. 7 metrekare olan model 220 cm x 320 cm ölçülerini sahipken 9 metrekare olan model 245 cm x 345 cm ölçülerine sahiptir.

Metal ayak ile yükseltilerek şehir içlerinde 2,5 – 3 metre yüksekliği sahiptir. Bu yükseklik otoban ve geniş alana hitap ediyorsa 5 metre yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. Bu ayaklar paslanmaz malzemelerden ya da metal, camdan üretilebilmektedir. Megalight panolarının ön tarafında görselleri korumak amacı için 5+5 şeffaf lamine cam kullanılır. Bu cam kırılsa da dağılmadığı için düz cama göre daha avantajlıdır. Megalight reklam panoları tek taraflı olarak üretilebildiği gibi çift taraflı olarak da üretilebilmektedir. Hareketli olarak tercih edilen reklam panosunun tek yüzeyinde 3 farklı görsel kullanılabilir. Çift taraflı ve hareketli reklam panosu çalışmasında ise toplamda 6 görsel kullanılabilmektedir.

 

Megalight Fiyatları

Yukarıda da anlattığımız gibi sabit bir fiyat politikası yoktur. Mega light reklam panolarında reklam verme fiyatları birçok etmenden dolayı değişiklik gösterir. Şüphesiz ki fiyatı etkileyen en önemli şey reklam panosunun kiralama maliyetidir. Pano kiralama maliyeti mekan ve işleklikle doğru orantılı bir şekilde yükselir. Bunun dışında reklam verirken harcama yapacağınız alanlardan biri de reklam tasarımı maliyetidir. Bu maliyet de istediğiniz tasarım ne çalıştığınız firmaya göre değişiklik gösterebilir. Seçmiş olduğunuz reklam panosunun ebatında tasarım çalışmaları hazırlanır sizin onay vermeniz dahilinde baskı aşamasına geçilir. Baskıda daha karşınıza birçok farklı fiyat seçeneği gelir. Bu fiyat çeşitliliği ise baskı boyutu ve baskı yapılacak kağıdın malzemesi değiştikçe oluşur. TOX Media olarak tüm reklam çalışmalarını sizin için sürdürüyor profesyonel hizmet vererek ve en iyi sonuçları almanız için uğraşıyoruz.

 

TOX Media, Megalight kiralama yaparken size uygun bütçe ile hedef kitlenize uygun lokasyonda yapılmasına dikkat eder. Gereksiz bütçeden kaçarak size verimli bir reklam avantajı sunar.

 


 

Daha fazla bilgi ve teklif almak için iletişime geçin:

Serhat Mert:

0554 146 82 09

serhatmert@toxmedia.net